logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Komunikat!

    z dnia: 2020-04-04
Szanowni Państwo! Pragnę poinformować, że w związku z tym, że u jednego z pracowników Urzędu Gminy w Poczesnej pozytywnie zdiagnozowano SARS-CoV-2, zostałem poddany badaniom na obecność koronawirusa, które dały wynik ujemny -.


Wczoraj zostały przekazane mi te dobre informacje. Co oznacza, że jestem zdrowy i mogę wrócić do pracy. Są też dobre, częściowe wyniki pozostałych pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną. Jednak nadal martwimy się o  tych, którzy są na kwarantannie. Zapewniamy również o ciągłości działania urzędu i wydawania decyzji moich oraz przez kierowników poszczególnych referatów. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie stosujmy się do zarządzeń i nakazów służb, zmniejszając w ten sposób rozmiary pandemii.

Wójt Gminy Poczesna
Krzysztof Ujma


zamieściła: Iwona Skorupa