logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

    z dnia: 2013-07-04
CZWARTKU 4.07.2013 r. ZMIANY TRAS LINII AUTOBUSOWYCH

I ALEI NMP i W DZ. TYSIĄCLECIE

KOMUNIKAT O ZMIANACH   W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJKOMUNIKAT O ZMIANACH   W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku
z kolejnym etapem rewitalizacji od czwartku 4.07.2013r. do odwołania
zostanie wyłączona z ruchu kołowego północna jezdnia I Alei NMP
na odcinku od Placu Daszyńskiego do ulicy Piłsudskiego
oraz rozpocznie się remont nawierzchni ulicy Kilińskiego
na odcinku od Alei Jana Pawła II do Dekabrystów.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W I ALEI NMP OD 4.07.2013 r.

Przystanek I ALEJA NMP w kierunku Jasnej Góry zostanie zawieszony, a obsługa pasażerów wszystkich linii w tym kierunku będzie się odbywać na przystanku PLAC DASZYŃSKIEGO.  
Przystanek II ALEJA NMP w kierunku Jasnej Góry (przy Bibliotece) nadal pozostaje zawieszony; obsługa pasażerów odbywać się będzie tak jak dotychczas na przystankach
DH CENTRUM przy Alei Wolności i II ALEJA NMP przy Alei Kościuszki.

W związku z prowadzonymi pracami dla linii autobusowych
nr 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 26, 30, 31 i 32,
kursujących I Aleją NMP w stronę Placu Daszyńskiego obowiązywać będzie objazd ulicami: Piłsudskiego, Piotrkowską, Ogrodową i Katedralną do Krakowskiej.

Dla linii nr 10, 11, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 26, 30, 31 i 32 zostanie uruchomiony przystanek zastępczy przy wlocie w ulicę Piłsudskiego bezpośrednio za skrzyżowaniem z Aleją NMP.

Dla linii nr 11, 13, 21 (przy kursach do Stadionu Miejskiego) oraz 26 i 31 zostanie uruchomiony przystanek zastępczy przy wlocie w ulicą Mirowską bezpośrednio
za skrzyżowaniem z ulicą Krakowską.

Linie podmiejskie nr 53, 57, 58, 59, 65, 67 i 68 nadal będą kończyć  i rozpoczynać swoje trasy na tymczasowych przystankach zastępczych KATEDRA przy ulicy Krakowskiej.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W DZIELNICY TYSIĄCLECIE OD 4.07.2013 r.

Linia nr 13
Kier. Kucelin - bez zmian.
Kier. Kiedrzyn – od przystanku II ALEJA NMP przez Kościuszki i Armii Krajowej, Dekabrystów do przystanku DOMY STUDENCKIE przy Kilińskiego i dalej bez zmian.

Linia nr 15
Kier. Korkowa - bez zmian.
Kier. Kukuczki – od przystanku TEATR IM. A. MICKIEWICZA przy ulicy Kilińskiego przez Aleję Jana Pawła II i Armii Krajowej do Dekabrystów i przystanku HALA POLONIA. Dalej bez zmian.  

Linia nr 22
Kier. Łojki - bez zmian.
Kier. Gombrowicza – od przystanku TEATR IM. A. MICKIEWICZA przy ulicy Kilińskiego przez Aleję Jana Pawła II i Armii Krajowej do Dekabrystów i przystanku HALA POLONIA. Dalej bez zmian.  

Linia nr 25
Kier. Malownicza - bez zmian.
Kier. Wyczerpy-osiedle – od przystanku PLAC BIEGAŃSKIEGO przy ulicy Kilińskiego przez Aleję Jana Pawła II i Szajnowicza-Iwanowa do przystanku MARKET OBI. Dalej bez zmian.  

Za utrudnienia przepraszamy.