logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

    z dnia: 2013-06-24
        Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że w związku z remontem nawierzchni całego skrzyżowania Alei Pokoju, Alei Wojska Polskiego i ulicy Jagiellońskiej (pod estakadą Rakowską) i możliwością przejazdu w obu kierunkach Aleją Wojska Polskiego wyłącznie górnymi jezdniami na estakadzie od wtorku 25.06.2013 roku od ok. godz. 9:00 do odwołania (zakończenie robót przewidywane jest na 30.06.2013 r.) zostaną zmienione trasy linii nr 10, 20, 31 i 36 oraz zostaną zawieszone niektóre przystanki na trasach poszczególnych linii autobusowych.
KOMUNIKAT O ZMIANACH   W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ KOMUNIKAT O ZMIANACH   W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Linie nr 12, 24, 32, 53, 57, 58, 59, 65, 67 i 68 będą kursować bez zmiany trasestakadą Alei Wojska Polskiego z pominięciem następujących przystanków:

Kier. centrumzawieszony przystanek ESTAKADA; najbliższe dostępne przystanki OKRZEI lub PUSTA.

UWAGA. Linie podmiejskie oraz linia nr 31 na kursach zjazdowych od strony Olsztyna             i Poczesnej z oznaczeniem: kurs tylko do przystanku ESTAKADA, będą od przystanku BUGAJSKA kursować objazdem z Alei Wojska Polskiego przez ulicę Rakowską, Bohaterów Katynia i 11 Listopada i przystanki BIENIA, CMENTARZ RAKÓW i BRZOZOWA do przystanku ESTAKADA przy Alei Niepodległości.

Kier. Raków, Błeszno, Poczesna i Olsztynzawieszone przystanki ESTAKADA                   i CH JAGIELLOŃCZYCY; najbliższe dostępne przystanki PUSTA lub OKRZEI.

 

Linia nr 10 – zmiana trasy:

Kier. Błeszno – trasa bez zmian.

Kier. Parkitka-szpital – z pętli BŁESZNO przez Rakowską do Alei Wojska Polskiego              i przystanki RAKOWSKA, MIRECKIEGO, OKRZEI następnie  przez estakadę do przystanku PUSTA i dalej bez zmian. Zawieszone przystanki BIENIA, CMENTARZ RAKÓW, BRZOZOWA i ESTAKADA.

 

Linia nr 20 – zmiana trasy:

Kier. Korkowa – trasa bez zmian.

Kier. Wyczerpy-osiedle – od przystanku MARUSARZA dalej ulicami Jesienną, Rakowską      i Aleją Wojska Polskiego oraz przystanki SPORTOWA (przy Jesiennej), JESIENNA, JESIENNA-SZKOŁA, BOHATERÓW KATYNIA, RAKOWSKA, MIRECKIEGO i OKRZEI, następnie przez estakadę do przystanku PUSTA i dalej bez zmian. Zawieszone przystanki SPORTOWA (przy 11 Listopada), WRZOSOWIAK, BRZOZOWA i ESTAKADA.

 

Linia nr 31 – zmiana trasy:

Kier. Kreciwilk – od przystanku PUSTA przez estakadę do przystanku OKRZEI następnie dalej przez Aleję Wojska Polskiego i przystanki OKRZEI, MIRECKIEGO, RAKOWSKA              do przystanku BUGAJSKA i dalej bez zmian. Zawieszone przystanki ESTAKADA, PLAC ORLĄT LWOWSKICH, PRUSA, STARY RAKÓW, STADION RAKÓW i ŻARECKA.

Kier. Cmentarz Komunalny – trasa bez zmian. UWAGA – nadal obowiązuje objazd z ulicy Limanowskiego przez Okrzei do Al. Wojska Polskiego.

 

Linia nr 36 – zmiana trasy: obowiązuje od 25.06. od godz. 4:00

Z Gazowni w kier. Rakowa - od przystanku ESTAKADA przy Alei Wojska Polskiego przez       11 Listopada, Bohaterów Katynia, Rakowską, Limanowskiego i Łukasińskiego oraz przystanki PZU,  BRZOZOWA, CMENTARZ RAKÓW, BOHATERÓW KATYNIA, ŻARECKA, STADION RAKÓW, STARY RAKÓW i PRUSA do pętli RAKÓW-DWORZEC PKP.

Z Rakowa w kier. Gazowni od przystanku RAKÓW-DWORZEC PKP przez Łukasińskiego, Limanowskiego i Aleję Wojska Polskiego oraz przystanki PRUSA,  STARY RAKÓW,  STADION RAKÓW,  RAKOWSKA, MIRECKIEGO, OKRZEI, następnie przez estakadę do przystanku PUSTA i dalej bez zmian.

Zawieszone od 13.05.2013 r. kursowanie linii nr 35 nadal obowiązuje.

 

Za utrudnienia przepraszamy