logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

KONIEC ŻARTÓW

    z dnia: 2013-06-21
W najbliższy weekend będą odbywać się Dni Gminy Poczesna. Jednym z ważnych wydarzeń tej imprezy jest otwarcie wystawy KONIEC ŻARTÓW zorganizowanej z okazji 25 – lecia Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury.
KONIEC ŻARTÓWKONIEC ŻARTÓW

Wystawa przyjechała prosto z Warszawy, gdzie była prezentowana w teatrze RAMPA. Ten niezwykły zbiór 900 karykatur prawie 170 autorów będzie prezentowany w różnych miastach w Polsce. W pocześniańskim Centrum Kultury ze względu na możliwości sali wystawowej prezentowana będzie część tej wystawy – można będzie obejrzeć prace 27 autorów min. Bohdana Butenki, Andrzeja Mleczki, Edwarda Lutczyna, Sławomira Mrożka, Witolda Mysyrowicza, Jacka Frankowskiego, który będzie gościem Dni Gminy. Otwarcie wystawy w sobotę 22 czerwca o godz. 12.30. Wystawa w Centrum Kultury będzie trwać do września 2013, zbiory udostępnione są w godzinach pracy GCKIiR.