logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Konkurs „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej” w Gminie Poczesna

    z dnia: 2009-06-26
Komisja konkursowa w składzie:Renata Smędzik – Przewodnicząca Komisji, Joanna Ociepa – Członek Komisji, Wojciech Sarna – Członek Komisji, Dagmara Młyńczyk – Członek Komisji w dniu 1 czerwca 2009 roku ustaliła zasady przeprowadzenia na terenie gminy Poczesna konkursu na „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej” oraz przyjęła treść regulaminu o przeprowadzeniu konkursu, opublikowanym na stronie internetowej gminy. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie upłynął w dniu 20 czerwca 2009 roku.
Konkurs „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej” w Gminie PoczesnaKonkurs „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej” w Gminie Poczesna
Komisja w dniu 24 czerwca 2009r. podczas wizji lokalnej dokonała przeglądu wszystkich zgłoszonych do konkursu zagród i sporządziła protokół oraz dokumentację fotograficzną.
PRZYZNANO MIEJSCA I NAGRODY:
  • I miejsce – Jachura Grażyna,
  • II miejsce – Pidzik Małgorzata,
  • III miejsce – Górniak Zofia i Zdzisław,
  • III miejsce ex aequo - Kamińska Urszula.
  • Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców ufundowanych przez Wójta Gminy Poczesna odbędzie się 30 sierpnia 2009r. w trakcie Gminnych Dożynek we Wrzosowej. Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu za ogromny wkład pracy w upiększenie własnych posesji, a co za tym idzie poprawę estetyki i promocję Gminy Poczesna.