logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Konkursu „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej” w Gminie Poczesna

    z dnia: 2019-05-24
rozpoczynamy w poniedziałek, 27 maja 2019 roku.

Zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie: pochwalcie się swoimi ogrodami, kwiatami, krzewami, ekologicznymi zakątkami. Konkurs trwać będzie od 27 maja 2019 do 28 czerwca 2019 roku. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 czerwca 2019 roku (wnioski należy złożyć do Urzędu Gminy w godz. urzędowania). Wizja lokalna odbędzie się od 14 do 28 czerwca 2019. Natomiast ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas dożynek gminnych. Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy Gminy Poczesna, a zgłoszenia może dokonać wyłącznie właściciel nieruchomości, położonej na terenie Gminy Poczesna.

Warunkiem przystąpienia jest złożenie pisemnej deklaracji wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 regulaminu (dostępny jest on w Urzędzie Gminy Poczesna ul. Wolności 2 lub na stronie internetowej gminy:www.poczesna.pl). Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej w terminie do dnia 12 czerwca 2019 roku (włącznie) w godzinach pracy urzędu tj. od godz. 7.00 do 15.00 (pon., śr.-czw.), od 8.00 do 17.00 (wt.) oraz od godz. 7.00 do 14 (pt.). Nadesłanie zgłoszenia pocztą jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu (decyduje data stempla pocztowego, a nie data wpływu).

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na rejestrację fotograficzną posesji oraz nieodpłatne wykorzystanie fotografii do celów promocji gminy na stronach internetowych, na FB, w gazecie „SPOIWO” oraz w innych lokalnych.

NAGRODY:

w Konkursie „Estetyczne zagospodarowanie zagrody wiejskiej":

I miejsce – 1000 zł (tysiąc złotych netto)

II miejsce – 700 zł (siedemset złotych netto)

III miejsce – 500 zł (pięćset złotych netto).

Zarządzenie >> BIP

 

Aneta Nawrot