logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Mikołaj w OSP Bargły

    z dnia: 2019-12-09
Co prawda nie było śniegu, ale piękne dekoracje i choinka, zapach pierników i pomarańczy, wprowadziły nas w piękny Bożonarodzeniowy czas.
Święty Mikołaj przybył oczywiście z masą prezentów, zanim jednak każdy otrzymał upragnioną paczkę, obejrzeliśmy sztukę teatralną w wykonaniu młodzieży z Wiejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach.Pani Sołtys - Grażyna Nowak przywitała wszystkich zaproszonych gości i rodziców.
Najmłodszych mieszkańców miejscowości Bargły odwiedził Święty Mikołaj. Dla licznie zgromadzonych w okolicznej remizie dzieci, długo wyczekiwany gość miał przygotowany specjalny pakiet prezentów. Spotkanie zostało zorganizowane przez panią Sołtys Grażynę Nowak wraz z Radą Sołecką, KGW Bargły - panią Mirosławę Sławińską.
Składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Poczesna - Krzysztofowi Ujmie oraz wszystkim sponsorom za okazaną pomoc i wsparcie w zorganizowaniu tego wydarzenia. "Bo jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła,
co spełnia marzenia... Święty Mikołaj i magia Świąt Bożego Narodzenia……"
tekst i zdjęcia - Iwona Skorupa