logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Na zakończenie wakacji prawie 100 - osobowa grupa dzieci i młodzieży gminy Poczesna, wyjechała do największego Parku Rozrywki w Polsce- Energylandii w Zatorze

    z dnia: 2018-08-21
W dniu 21 sierpnia 2018 roku Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, zorganizowało wyjazd dla dzieci i młodzieży z gminy Poczesna do Energylandii.
 „Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń”
Wojciech Cejrowski
 
 
Na wszystkich uczestników dzisiejszej wycieczki czeka park oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów. Najmłodsi spędzą czas w Bajkolandzie - krainie dziecięcych pragnień, gdzie maluchy znajdą się nagle w świecie swoich marzeń i  spotkają się z postaciami z ulubionych bajek. Młodzież spędzi czas w  strefie ekstremalnej gdzie czekają atrakcje takie jak: Roller Coaster Mayan, Tsunami Drop czy Apokalipto oraz w  strefie wodnej, która naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. Dodatkowo  na naszą młodzież czeka 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe, nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.
Iwona Skorupa