logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

NASZE POCIECHY: Pierwsza w 2021 roku nowa mieszkanka

    z dnia: 2021-01-27
gminy Poczesna, to Maja Kornobis. Witamy i życzymy wspaniałego, dobrego życia. Rodzicom i bratu – gratulujemy.
majamaja

Maja wraz z rodzicami: Karoliną i Pawłem oraz bratem 11-letnim Ksawerym mieszka w Brzezinach.

Na świat przyszła 1-ego stycznia 2021 o godz. 18.20 w szpitalu im. Rudolfa Weigla w Blachowni. W chwili urodzin mierzyła 51 cm, a ważyła - 3160 g. Dla swoich najbliższym jest najdroższym i najpiękniejszym prezentem na Nowy Rok.

Pani Karolina i pan Paweł poznali się w 2006 roku u wspólnych znajomych. Trzy lata później, w 2009 roku, wzięli ślub oraz powitali na świecie swego syna – Ksawerego."

Przez blisko 11-lat Ksawery był jedynakiem. Jednak w chwili, kiedy rodzice oznajmili mu, że będzie miał rodzeństwo powiedział, że właśnie spełnili jego największe marzenie.

11-latek jest dzieckiem, które uwielbia wszelką aktywność. Jest też bardzo odpowiedzialny i opiekuńczy. Rodzice podkreślają, że już teraz chętnie wychodzi z Mają na spacery (oczywiście w ich towarzystwie). Podczas tych wędrówek opowiada siostrze jak wygląda świat. Na co powinna zwracać uwagę, a czego się wystrzegać...

 

Aneta Nawrot

Drodzy Mieszkańcy Gminy Poczesna

 

Dzieci, to nie tylko nasza przyszłość, ale przede wszystkim największa radość. Szczególnie w tych trudnych dla każdego z nas czasach.

Proponujemy cykl „NASZE POCIECHY”.

Rozpoczęliśmy go przedstawiając śliczną mieszkankę gminy Poczesna,

która na świat przyszła 1 stycznia 2021 roku.

Jeśli chcecie, aby na stronach www.poczesna.pl, w „Spoiwie”, na FB ukazał się tekst o Waszym dziecku, Waszych dzieciach. Dajcie znać.

Napiszemy tekst i zamieścimy przesłane przez Was zdjęcia.

Chętnie napiszemy o, m.in.,: urodzinach, rocznicach urodzin, imieninach, wspaniałych wydarzeniach z życiu Waszej pociechy, a zaprzyjaźnieniu się z psem czy kotem. O pierwszej jeździe na rowerze czy bohaterskiej wizycie u dentysty…

 

Aneta Nawrot

aneta.nawrot@poczesna.pl


zamieściła: an

 
majamaja
majamaja
majamaja
majamaja
maja
maja
maja
maja