logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Nowy punkt pobrań

    z dnia: 2023-01-27
Michałów ul. Laurowa 58.
punkt pobranpunkt pobran
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, po konsultacjach z Wójtem Gminy Poczesna – Krzysztofem Ujmą, samorządem i Radą Społeczną, w celu usprawnienia obsługi w zakresie pobierania materiału do badań laboratoryjnych, od dnia 30 styczeń 2023r to jest najbliższy poniedziałek zostanie uruchomiony nowy punkt pobrań dla pacjentów Gminnego Zespołu Ośrodków Zdrowia w Poczesnej. Od tego dnia pacjenci będą mieć do wyboru trzy punkty pobrań;
każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-10:00 w Gminnym Zespole Ośrodków Zdrowia w Poczesnej ul: Szkolna 3, we wtorki środy i piątki od 8:00-10:00 w Ośrodku Zdrowia we Wrzosowej ul: Strażacka 27 oraz nowy punkt pobrań Michałów ul. Laurowa 58 czynny w poniedziałki i czwartki w godzinach od 8:00 -10:00.
Badania będą wykonywane w laboratorium w Poczesnej jak i przez firmę zewnętrzna Diagnostykę. Wyniki badań są zazwyczaj tego samego dnia po godzinie 15:00 możliwy odbiór elektronicznie pod adresem:
Odbiór wyników badań osobiście lub przez osobę upoważnioną do odbioru wyników badań następnego dnia codziennie od poniedziałku do piątku w Poczesnej w laboratorium lub po godzinie 15 na dole w rejestracji. W punktach pobrań odbiór możliwy następnego dnia. Serdecznie zapraszamy!!!
Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania pozytywnie wpłyną na komfort korzystania z naszych usług w zakresie realizacji badań laboratoryjnych w naszej placówce.
Dyrektor GZOZ - Aneta Sowińska
zam. an