logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Ostatnie pożegnanie...

    z dnia: 2021-11-23
Z głębokim żalem i smutkiem w sercu pożegnaliśmy w ubiegłą sobotę Ś.P. Eugeniusza Pidzika - wieloletniego działacza, samorządowca, człowieka o wielkim sercu, społecznika cieszącego się powszechnym szacunkiem, poważaniem i sympatią.
Wizjoner, pasjonat,  zakochany w technice i lotnictwie, zawsze zapracowany. Miał czas dla wszystkich – nigdy dla siebie. Lubiany i szanowany przez sąsiadów, cieszył się opinią aktywnego działacza na rzecz swojej lokalnej społeczności. Aktywnie uczestniczył w przekształceniu nowego samorządu w okresie transformacji Rzeczpospolitej. Radny Gminy Poczesna. Pełnił funkcję zastępcy wójta. Przyczynił się do impulsu technicznego w Gminie Poczesna - odkrywca ciepłych źródeł, tuż przy rzece Warcie. Członek Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN, który zajmował się badaniem możliwości praktycznego wykorzystania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Sztygar związany z górnictwem rud żelaza. Przedstawiciel Gminy Poczesna w Związku Gmin Wiejskich Rzeczpospolitej Polski.
Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, Przewodnicząca Rady Gminy - Iwona Choła wraz z Radnymi oraz wszyscy pracownicy Urzędu Gminy w Poczesnej składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie oraz Bliskim zmarłego.

 
zam.Iwona Skorupa