logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podpisanie Listu Intencyjnego,

    z dnia: 2022-12-13
w sprawie Lokalnego Partnerstwa.
podpisanie listupodpisanie listu
W piątek, 9 grudnia 2022 roku, w imieniu Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy, jego Zastępca – Andrzej Lech podpisał List Intencyjny w sprawie utworzenia Lokalnego Partnerstwa do Spraw Wody w powiecie częstochowskim. Wydarzenie to miało miejsce w Starostwie Powiatowym w Częstochowie.
Głównym zadaniem partnerów, którzy podpisali List Intencyjny, jest współpraca w zakresie racjonalnego gospodarowania zasobami wodnymi w rolnictwie jak również na obszarach wiejskich na terenie powiatu częstochowskiego.
Partnerzy będą m.in. aktywnie działać przy tworzeniu Planu Wieloletniego Gospodarowania Zasobami Wodnymi na obszarze powiatu częstochowskiego. Podpisując List Intencyjny, partnerzy zobowiązali się również do wzajemnej współpracy, wymiany doświadczeń oraz podejmowania działań, które mają zapobiegać suszom i powodziom na terenie powiatu częstochowskiego.
Spośród Partnerów Lokalnego Partnerstwa do Spraw Wody został wybrany przewodniczący. Jest nim Paweł Militowski – Wójt Gminy Rędziny.
 
opr. AN, fot. Sylwia Jackowska


zam. an

 
 
podpisanie listupodpisanie listu
podpisanie listupodpisanie listu
podpisanie listu
podpisanie listu