logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podpisanie umowy na budowę kanalizacji sanitarnej

    z dnia: 2010-08-24
W dniu 23.08.2010r. w Urzędzie Gminy Poczesna została podpisana umowa na budowę kanalizacji sanitarnej w Brzezinach Nowych, Brzezinach Kolonii, Sobuczynie i we Wrzosowej Umowa została podpisana między Wójtem Gminy Krzysztofem Ujmą, a przedstawicielami przedsiębiorstwa, które wygrało przetarg – Zakładem Inżynieryjno – Budowlanym "FAJKIER" Sp. Jawna: Alicją Fajkier. W spotkaniu wziął udział także Zastępca Wójta Andrzej Lech oraz Pan Fajkier Gustaw.
Podpisanie  umowy na budowę kanalizacji sanitarnej Podpisanie  umowy na budowę kanalizacji sanitarnej
Podpisanie umowy dla każdej ze stron na tak duże przedsięwzięcie było bardzo istotnym wydarzeniem. Zadanie to jest największą inwestycją podejmowaną w gminie, jego koszt wynosi 21 354 276,59 zł. Środki na ten cel są zabezpieczone z funduszy własnych i zewnętrznych – Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Programu Infrastruktury i Środowiska.
Podczas spotkania podjęto także uwagi dotyczące dalszej współpracy związane z nadzorem budowlanym, harmonogramem prac oraz budżetem inwestycji. Przedstawiciele Firmy "FAJKIER" odebrali również projekty oraz przyłącza kanalizacyjne do posesji, gdzie przeprowadzana będzie inwestycja.