logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka”

    z dnia: 2019-03-02
Gminna Biblioteka Publiczna w Poczesnej oraz filie biblioteczne zaprosiły do udziału w konkursie plastycznym wszystkie przedszkola z terenu Gminy Poczesna.
 

W konkursie wzięły udział przedszkola z: Poczesnej, Wrzosowej, Huty Starej A, Huty Starej B, Słowika, Nierady oraz z Prywatnego Przedszkola we Wrzosowej. Zwycięskie prace I etapu konkursu zostały przesłane do Bajkowego Przedszkola w Jaśle, które było organizatorem konkursu. Na konkurs wpłynęło 276 prac ze 160 przedszkoli z Polski, Hiszpanii, Włoch, Ukrainy, Litwy, Gruzji a nawet Ghany. Wśród laureatów są mali artyści z Gminy Poczesna, których prace otrzymały „Wyróżnienia Specjalne”:

Aleksandra Kijak - Przedszkole we Wrzosowej- opiekun Jolanta Banasiak
Kamil Wożniak - Przedszkole w Poczesnej- opiekun Maria Czerwik
Barbara Żelazny - Przedszkole w Hucie Starej A- opiekun Joanna Lewandowska

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz opiekunom i rodzicom, którzy wspierali dzieci w ich twórczej pracy.

Iwona Rudkowska, Iwona Skorupa