logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podziękowania i życzenia

    z dnia: 2021-12-14
dla Wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy oraz pracowników Urzędu Gminy, od Stowarzyszenia „Wspólnie dla Rozwoju Sołectwa Zawodzie”.
wspolniewspolnie
We wtorek, 14 grudnia Prezes Stowarzyszenia „Wspólnie dla Rozwoju Sołectwa Zawodzie” – Eulalia Błaszak oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia – Małgorzata Wachowicz, przyszły z wizytą do Urzędu Gminy Poczesna.
W imieniu swoim, Stowarzyszenia oraz społeczności sołectwa Zawodzie i Kolonia Borek, Panie podziękowały Wójtowi Krzysztofowi Ujmie za całoroczną, owocną współpracę. Szczególnie za współfinansowanie „Mikołajek 2021”. Podziękowały za pomoc pracowników Urzędu Gminy w transporcie i ustawieniu choinki.
Przedstawicielki Stowarzyszenia podziękowały także za zasponsorowanie autokaru na wyjazd studyjny do Warszawy (12 grudnia 2021 roku).
Panie złożyły świąteczne i noworoczne życzenia Wójtowi, pracownikom Urzędu Gminy oraz ich bliskim.
Aneta Nawrot, fot. Aneta Nawrot
 zam. an
 
wspolniewspolnie
wspolniewspolnie
wspolnie
wspolnie