logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Primavera ,,CUP"

    z dnia: 2019-01-08
12 Stycznia (sobota) od godziny 9:00 na Hali w Poczesnej szykuje się kolejny turniej młodzieżowy organizowany przez Klub Sportowy Olimpia Huta Stara.
wlazłowlazło
W ogólnopolskim halowym turnieju piłki nożnej Orlików Starszych(Rocznik 2008) wystąpią: Zagłębie Sosnowiec, Ruch Chorzów, AP Młody MKS Kluczbork, RKP ROW Rybnik,Orlęta Kielce, KS Szczerbice(Rybnik),Sportowa Częstochowa oraz gospodarze  Olimpia Huta Stara. Turniej rozpocznie się punktualnie o godzinie 9:00 i potrwa do 15:00,zespoły po losowaniu zostaną podzielone na dwie grupy, następnie bezpośrednio do półfinału awansują zwycięzcy grup a drużyny z miejsc 2-3 zagrają w ćwierćfinale o dwa miejsca wolne w półfinale, w kolejnej części zawodów odbędą się już spotkania o poszczególne lokaty w imprezie.

 Serdecznie Zapraszamy do Hali W Poczesnej(ul. Szkolna 1) od godziny 9:00

Wlazło Łukasz Olimpia Huta Stara