logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Rozgrywki ligowe tuż tuż

    z dnia: 2009-04-01
Rozgrywki ligowe tuż tużRozgrywki ligowe tuż tuż
Piłkarze „Olimpii” Huta Stara przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2008/2009 i po niezbyt udanej rundzie jesiennej ostro wzięli się do pracy. Seniorzy jak i juniorzy wznowili treningi już na początku stycznia. Zajęcia przygotowawcze prowadzone przez Stanisława Olszewskiego i Stefana Stachowiaka odbywały się na salach gimnastycznych w Hucie Starej, Starczy i Wrzosowej.
Pierwszym sprawdzianem dla Olimpii był dwudniowy turniej halowej piłki nożnej w Przyrowie. Tam na szesnaście startujących drużyn zajęliśmy czwarte miejsce i zdobyliśmy tytuł dla najlepszego bramkarza. Rozegrano także mnóstwo sparingów między innymi z Rakowem Częstochowa (juniorzy) 3-3, z Pogonią Blachownia 2-1, Lotem Konopiska 1-0, Łazowianką Łazy 3-2 oraz z Czarnymi Starcza 5-2. Można zatem stwierdzić, iż początek sezonu jest optymistyczny, bo w meczach kontrolnych wypadliśmy dużo lepiej od wyżej notowanych przeciwników.
Na pochwały na pewno zasłużyli nasi snajperzy: Adam Biela, Łukasz Wlazło i Mariusz Kuziorowicz, ale docenić też trzeba całą drużynę i trenerów, którzy okres zimowy bardzo dobrze przepracowali, a dobra gra w meczach kontrolnych na pewno przełoży się na wyniki ligowe.
O pierwsze ligowe punkty będziemy walczyć w Szczekocinach 28 marca a na własnym stadionie pierwszy mecz rozegrany zostanie z Przyrowem 18 kwietnia, na który wszystkich zapraszamy. Terminarz ligi juniorów nie jest jeszcze podany.