logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Spotkanie Mikołajowe w LCA Zawodzie

    z dnia: 2019-12-09
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma, Stowarzyszenie Wspólnie dla Rozwoju Sołectwa Zawodzie, Radny Mateusz Kołodziej, Sołtys z Radą Sołecką, KGW – Zawodzie i Kol. Borek zaprosili wszystkie dzieci z Sołectwa na spotkanie ze Św. Mikołajem w czwartek 5 grudnia.

W tym dniu w LCA było wesoło i gwarno. Był to wieczór szczególny dla naszych milusińskich, przybyłych z rodzicami i dziadkami na spotkanie ze św. Mikołajem. Wesołą zabawę przeprowadziły elfy Daria i Piotr z firmy „Ale Frajda” . Świętego Mikołaja zaprosiły na ten dzień Eulalia Błaszak i Anna Rak.
Goście którzy przybyli na to spotkanie to Wójt Gminy Krzysztof Ujma i Radny naszego sołectwa Mateusz Kołodziej. Ponad 70 dzieci tryskało energią, uśmiechnięte buzie i tańce z zaproszonymi gośćmi to była świetna zabawa.
Św. Mikołaj otrzymał pomoc w przygotowaniu paczek od firm i osób prywatnych. Wielki serce okazali: Ewa Polaczek, Sebastian Polaczek, Zarząd Banku Spółdzielczego w Poczesnej, Tomasz Buzdygan, PIO-MAR S.C. Łukasiewicz, Delikatesy Mięsne EjBi Eulalia Błaszak, Mateusz Kołodziej Radny Sołectwa Zawodzie, KGW Zawodzie i Kolonia Borek, Bożena Przytulska członek KGW, Odlewnia Żeliwa Simiński i Ordon, TADPOL Tadeusz Jaworski, Jerzy Jagusiak dyrektor Auchan Poczesna, Przemysław Kujawski prezes firmy sprzątającej LA-STRADA, Robert Ciastoń kierownik LEROY MERLIN Nowa Wieś.
W naszym sołectwie mieszkają i pracują ludzie bardzo życzliwi i szlachetni, dzięki nim dzieci mogły otrzymać wspaniałe prezenty. Życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechniętych buzi przez cały rok. Wszystkim mieszkańcom miłych spotkań w naszej świetlicy. Każda uroczystość organizowana w naszym LCA utwierdza nas w przekonaniu, że bardzo zasadna i potrzebna była to inwestycja dla mieszkańców sołectwa Zawodzie.
 
 
 
tekst i zdjęcia - Barbara Łukasiewicz
zamieściła - Iwona Skorupa