logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Spotkanie w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie

    z dnia: 2019-03-01
28 lutego 2019 roku odbyło się coroczne spotkanie zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, na którym podsumowana została działalność kulturalna w powiecie częstochowskim.
Na spotkaniu obecni byli Dyrektorzy Instytucji Kultury, Wójtowie, Burmistrzowie i przedstawiciele władz samorządu  naszego regionu. Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma z rąk Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie - Małgorzaty Majer, otrzymał podziękowanie za wieloletnią współprace w zakresie promocji i popularyzacji kultury oraz za wspieranie twórczości, działań i inicjatyw kulturalnych. Z pełnym przekonaniem po wczorajszym spotkaniu mogliśmy stwierdzić, że : „Człowiek jest twórcą i uczestnikiem kultury. Bez człowieka ona nie istnieje, bez niej nie istnieliby ludzie”.
 
Iwona Skorupa
Foto:Sławomir Jodłowski