logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Stowarzyszenie „Razem dla Wrzosowej” świętuje 10-lecie swojego istnienia.

    z dnia: 2022-03-13
Okrągły jubileusz istnienia był okazją do wspomnień, podziękowań oraz gratulacji dla członków stowarzyszenia, które nieprzerwanie od 10 lat zaangażowane jest w pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz promocji Gminy Poczesna.

Z tej okazji Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma wraz z Przewodniczącą Rady Gminy - Iwoną Chołą przekazali na ręce Prezes Stowarzyszenia - Iwony Polak list gratulacyjny  w którym podziękowali, za dotychczasową współprace, licząc na jej dalszy i owocny rozwój.
Władzom Stowarzyszenia oraz wszystkim członkom z okazji jubileuszu życzyli dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zamierzeń, oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Przez wszystkie lata Stowarzyszenie stanowiło i nadal stanowi ważny element  życia lokalnej społeczności.Przy współpracy z Wójtem Gminy Poczesna, Radą Gminy Poczesna Stowarzyszenie „ Razem dla Wrzosowej” przez wszystkie lata inicjowało i wspierało działania mające na celu wszechstronny rozwój społeczny, kulturalny i gospodarczy miejscowości oraz prowadziło działalność mającą na celu wypromowanie sołectwa.
Działalność Stowarzyszenia przez 10 lat nie byłaby możliwa bez zaangażowania i wsparcia  ich członków i przyjaciół.

Do wszystkich członków Stowarzyszenia „Razem dla Wrzosowej” popłynęły życzenia wytrwałości w działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Niech kolejne lata działalności będą owocne w sukcesy oraz przynoszą zadowolenie z podejmowanych inicjatyw i przedsięwzięć. W tym, co przyjdzie dalej czynić, niech nie zabraknie zdrowia oraz pomyślności, a praca społeczna niech dostarczy wielu satysfakcji wyrażonych wdzięcznością całej  społeczności. Władzom stowarzyszenia  życzymy dalszych, pełnych sukcesów lat działalności, nowych twórczych pomysłów i  kolejnych wspaniałych jubileuszy.
tekst i zdjęcia: Iwona Skorupa