logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

SUKCES NAUCZYCIELI z PRZEDSZKOLA w POCZESNEJ

    z dnia: -0001-11-30
Dnia 30 maja w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie nastąpiło wręczenie pucharów i certyfikatów dla zwycięzców konkursu „Regionalnego Lidera Otwartej SzkołyPlacówki”. Konkurs organizowano w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Roku Otwartej Szkoły”.
nagrodapppnagrodappp

Do konkursu zgłoszono 54 prace. W kategorii szkoły – przedszkola III miejsce zajęli nauczyciele z Przedszkola w Poczesnej: Maria Czerwik, Ilona Nowak i Ewa Rakowska. Nauczycielki zgłosiły na konkurs pracę (prezentację multimedialna z opisem) przedstawiającą otwarcie naszej szkoły na sport i integrację wszystkich dzieci z terenu Gminy Poczesna. Opisana została Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, która jest organizowana pod patronatem Wójta Gminy Poczesna. Autorki nagrodzonej pracy podkreśliły iż celem olimpiady jest zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej, wdrażanie do współpracy, współzawodnictwa zespołowego. Zawody sprzyjają integracji dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej gminy, propagują kulturę fizyczną wśród dzieci i dorosłych.

ER

 
nagrodapppnagrodappp
nagrodapppnagrodappp
nagrodapppnagrodappp
nagrodapppnagrodappp
nagrodappp
nagrodappp
nagrodappp
nagrodappp