logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Szczepimy się w Sołectwie Zawodzie i Kolonia Borek

    z dnia: 2021-09-20
18 września, w sobotę odbył się Festyn „Szczepimy się z KGW „Zawodzie i Kolonia Borek". Oprócz wielu atrakcji, które zapewnili organizatorzy, można było się zaszczepić przeciw koronawirusowi. Zaszczepiło się 21 osób.
Promowane były  dobre praktyki integracji, regionalizmu i więzi z przynależnością do Sołectwa i Gminy Poczesna. Było wiele atrakcji i smaczne jedzenie. Tradycyjnie można było spróbować pieczonego ziemniaka. Odbyła się zbiórka na rehabilitację dla dzieci z Kolonii Poczesnej. W organizację wszystkich sobotnich wydarzeń włączył się Wójt Gminy Poczesna, aktywnie działające tam Koło Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenie, Sołtys, Rada Sołecka i cała społeczność. Piknik zakończył się wspaniałą zabawą przy dźwiękach zespołu Music Pakt.

 
Renata Smędzik
zdjęcia : Agata Tronina, Marta Woźniak
zamieściła: Iwona Skorupa