TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

z dnia: 2017-11-13
z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości
tenis-11-listopadatenis-11-listopada

9 listopada 2017 roku, w Sali Gimnastycznej w Poczesnej, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Poczesna – pana Krzysztofa Ujmy. Organizatorami zawodów było Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej oraz LZS Grom „Złota Dama” w Poczesnej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Pietrajczuk, II miejsce zdobyła Wiktoria Pietrajczuk i III miejsce zdobyła Wiktoria Kucharska. W kategorii chłopców zwyciężył Dominik Pietrajczuk, II miejsce Igor Strąk i III miejsce zdobył Szymon Kaźmierczak. Zawody przeprowadził Pan Henryk Pałasz – instruktor GCKIiR. Dla wszystkich uczestników zawodów były ufundowane słodycze, upominki oraz medale i dyplomy dla najlepszych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy a sympatyków tenisa stołowego zapraszamy w dniu 18 listopada 2017 na Halę Sportową w Poczesnej, gdzie odbędą się Powiatowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym.