logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Uczennice Szkoły Podstawowej we Wrzosowej

    z dnia: 2023-02-27
walczą o pieniądze dla szkoły. Zagłosuj na naszą drużynę!
you can danceyou can dance

Uczennice Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej zatańczyły „co im w duszy gra” i pod opieką nauczycieli nagrały filmik z układem tanecznym, który został przesłany do organizatorów konkursu „You Can Dance 2” będącego wspólną inicjatywą Telewizji Polskiej oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Uczennice  z klasy VIII: Viktoriia Naumets, Anna Praska i Kaja Kluska zebrały chętne uczennice i wspólnie przygotowały taniec do piosenki „Let’s Get Loud” (Jennifer Lopez). Do układu dołączyły: Amelia Sośnica i Lena Opiła z klasy VI, Maja Mokrzycka, Amelia Dobosz, Aleksandra Kijak, Paulina Kisiel, Lena Postolska i Julia Dymek z klasy IV oraz Antonina Kmieć, Amelia Kukuła, Nadia i Nicol Proszek z klasy IB. Choreografię przygotowała Viktoria Naumets, która czuwała nad całością układu tanecznego. Wielkie brawa należą się wszystkim.
Reprezentacji ze szkoły we Wrzosowej udało się przejść wstępne eliminacje i już od 24 lutego można głosować na filmik na stronie internetowej https://youcandance.tvp.pl w zakładce konkurs.
Zachęcamy wszystkich do głosowania! Aby to zrobić należy wybrać województwo, następnie wytypować 3 szkoły po czym z trzech wybranych szkół wskazać jedną, na którą oddajemy głos podwójny czyli na szkołę we Wrzosowej. Na końcu pozostaje zaakceptować regulamin i potwierdzić swój wybór! W konkursie zwycięży 10 szkół, które do 5 marca do godz. 23:59 zdobędą największą liczbę głosów. Można wygrać do 15 000 zł dla szkoły, a więc jest o co walczyć.
Zagłosować można raz dziennie! Dziękujemy za każdy oddany głos!
Materiały nadesłane przez Szkołę Podstawową we Wrzosowejzam. an
 
 
you can danceyou can dance
you can danceyou can dance
you can danceyou can dance
you can dance
you can dance
you can dance