logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Uznany koniec roku naszych zawodniczek

    z dnia: 2021-12-13
Trzy dziewczęta: Anna Praska, Urszula Wojtysiak i Liliana Zgryza wzięły udział w krajowym turnieju młodzików w Szczucinie.
kometkakometka
Był to czwarty turniej w ramach pucharu województwa podkarpackiego. W grze pojedynczej Ula i Liliana zajęły trzecie miejsca. Liliana po zaciętym pojedynku o wejście do finału przegrała z Karoliną Kopka z Pabianic 19/21, 21/23. Ula uznała wyższość Aleksandrze Kurkiewicz z Krakowa 19/21, 10/21 (W drugim secie ula kończyła z urazem skręconej kostki). W grze podwójnej dziewczęta dotarły do finału. Już w półfinale Ula i Liliana zagrały z kontuzją Uli. Finał miał bardzo dramatyczny przebieg. Mimo prowadzenia przez cały pierwszy set dziewczęta przegrały go na przewagi. W drugim sytuacją się powtórzyła ale że szczęśliwym końcem dla naszych dziewcząt. W trzecim secie niestety widać było jak Uli przeszkadza uraz. Mimo dzielnej postawy przegrały go do 17. Liliana w parze z Jackiem Matulą zajęli trzecie miejsce w grze mieszanej. Ania swój udział zakończyły na fazie grupowej. 
W klasyfikacji końcowej młodziczek Ula uplasowała się na drugim miejscu a Liliana na siódmym (niestety nie wzięła udziału we wszystkich zawodach z powodu kwarantanny). Klub nasz zajął miejsce 13 na 38 sklasyfikowanych. Teraz spokojne przygotowania do nowego roku. 
Udział w wszystkich turniejach 2021 roku był możliwy dzięki wsparciu Gmina Poczesna , Powiat Częstochowski a także Ministerstwo Sportu w ramach programu klub.
Jarosław Ociepa
 
 
 
 
 
zam. an
 
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometkakometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka
kometka