logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Warsztaty świąteczne w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej

    z dnia: 2019-12-11
Czym byłoby Boże Narodzenie, gdyby nie kolorowe świąteczne stroiki? Dekoracje bożonarodzeniowe sprawiają, że możemy poczuć magię świąt. Własnoręcznie stworzone ozdoby świąteczne to sposób na unikalny wystrój domu i oryginalna alternatywa dla ogólnodostępnych wyrobów komercyjnych z marketu.
Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia są dekoracje, które nadają naszym wnętrzom ten wyjątkowy, uroczysty klimat. Z naturalnych materiałów powstały wianki świąteczne i stroiki na stół, dzięki którym już dzisiaj czujemy  magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Warsztaty świąteczne poprowadziła Anna Grochowska, mieszkanka Nowej Wsi z Pracowni ARTNOVKA.  W warsztatach wzięły udział panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Poczesna. Świąteczne warsztaty to dobry sposób na twórczy relaks w przedświątecznej gorączce.
Iwona Skorupa
fot.- Janusz Koniecki