logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Warsztaty taneczne w Łebie

    z dnia: 2018-07-19
Wakacje to dobry czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Kolonie dla dzieci w każdym wieku są atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego.
W deszczowy poranek dzieci i młodzież z Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej, wyjechały na wymarzony wypoczynek do Łeby, aby przeżyć niezapomniane wakacje życia razem z kolegami i koleżankami. Czekają na nich atrakcje, zorganizowane przez wychowawców i instruktorów. Będą to warsztaty taneczne, sportowe, terenowe i rekreacyjne, które wypełnią każdą minutę ich wyjazdu w pozytywny sposób! Sami wybiorą aktywność, której się oddadzą  podczas kolonii! Animacja czasu wolnego w wykonaniu zespołu instruktorów z GCKIiR w Poczesnej, to aktywny wypoczynek w doborowym towarzystwie. Poza plażowaniem, grami zespołowymi zaplanowaliśmy rejs statkiem, wycieczkę do Trójmiasta, Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie dzieci i młodzież zobaczą słynne ruchome wydmy. To zaledwie przedsmak atrakcji turystycznych, które na nich czekają w Łebie. Mamy nadzieję, że dzieci i młodzież gminy Poczesna, podczas tych kolonii rozwinie z nami skrzydła, odpocznie, pozna nowe miejsca i ciekawych ludzi, a sam wyjazd na kolonie, przyniesie im wiele uśmiechu i pozytywnych emocji.
 Iwona Skorupa