logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wizyta studyjna w Brukseli

    z dnia: 2023-05-26
Na zaproszenie Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej w Parlamencie Europejskim w Brukseli z wizytą gościła grupa mieszkańców województwa śląskiego. Głównym punktem wyjazdu była wizyta w Parlamencie Europejskim. Uczestnicy mieli także okazję zwiedzić zabytki Brukseli.
Wizyta była podsumowaniem licznych inicjatyw i programów edukacyjnych dla młodzieży organizowanych przez Panią Poseł Jadwigę Wiśniewska wraz pracownikami biura poselskiego. Poza zwiedzaniem Brukseli i obiektu Parlamentu Europejskiego zapoznano się z pracą parlamentarzystów UE. Głównym punktem wyjazdu było spotkanie z Europoseł Jadwigą Wiśniewską w Parlamencie Europejskim oraz zwiedzanie Parlamentarium, które opowiada o historii unijnych instytucji. Uczestnicy zobaczyli także najważniejsze zabytki Brukseli.
redakcja