logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zakończenie Powszechnego Spisu Rolnego 2020,

    z dnia: 2020-12-08
okazja do podziękowań.
spis-rolnyspis-rolny

Składam je wszystkim rolnikom, którzy wzięli w nim udział i z wielką odpowiedzialnością dopełnili obowiązku spisowego w tym najważniejszym dla Polskiego Rolnictwa badaniu.

Za organizację spisu rolnego na terenie Naszej Gminy odpowiadało Gminne Biuro Spisowe, jednak całe przedsięwzięcie nie miałoby szans na powodzenie bez wsparcia lokalnych organizacji, parafii, szkół, oraz sołtysów i innych liderów społeczności lokalnych.

Wsparcie to miało ogromne znaczenie, ponieważ dużym wyzwaniem było dotarcie do każdego rolnika, istotnym było, aby informacje o obowiązku spisania gospodarstwa przekazane były przez osoby i instytucje cieszące się dużym autorytetem wśród społeczności lokalnej.

Dziękuję Pani Rachmistrz, za jej efektywną pracę i rzetelne wypełnienie powierzonego jej zadania.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną było to trudne przedsięwzięcie, lecz dzięki zaangażowaniu Państwa z powodzeniem udało się mu sprostać.

Dziękuję

Gminny Komisarz Spisowy – Wójt Gminy Poczesna
 

zamieściła: an