logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zaproszenie na badania w styczniu 2009 r. mieszkańców od 18-tego roku życia.

    z dnia: 2009-01-25
Mieszkańców od 18-tego roku życia z terenów Sołectw przyległych do składowiska odpadów Młynek, Sobuczyna na badania lekarskie przeprowadzane przez Instytut Medycyny Pracy w Sosnowcu, celem zdiagnozowania oddziaływania składowiska odpadów na stan zdrowia mieszkańców Gminy Poczesna.
Do udziału w badaniach zapraszamy również mieszkańców Gminy Poczesna z terenów bardziej odległych od składowiska odpadów.
Styczeń 2009 r Ośrodek Zdrowia w Nieradzie
  • Dni robocze – 23,30 stycznia
  • Niedziela - 25 stycznia
    • od godz. 900 do 1300

Uprzejmie zawiadamiam, że 25 stycznia 2009 roku rozpoczną się badania osób poniżej 18-tego roku życia w Ośrodku Zdrowia w Nieradzie. Osoby niepełnoletnie zgłaszają się na badania z opiekunem, na czczo, wypełnioną ankietą i próbą moczu. Na miejscu opiekunowie złożą pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na badania.
Na badania należy się zgłaszać na czczo. Przewidujemy dowóz mieszkańców do miejsca, w którym będą przeprowadzane badania. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Urzędem Gminy.
Informacji udzielamy pod nr telefonu (034) 3274 116.
Wójt Gminy Poczesna
mgr inż. Krzysztof Ujma