LISTA PRZYSTANKÓW AUTOBUSÓW ...
z dnia: 2019-06-24W kierunku Rakowa i Błeszna
Linie nr 01, 02 i 03
FIELDORFA NILA (na ul. Fieldorfa za skarpą pętli tramwajowej)
FIELDORFA NILA (na al. Wyzwolenia na wysokości początkowego przystanku tramwajowego)
BACZYŃSKIEGO (w zatoce linii nr 25 w kierunku centrum)
IWASZKIEWICZA (w zatoce autobusowej w kierunku centrum)
PROMENADA NIEMENA (w zatoce autobusowej w kierunku centrum)
POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA (w zatoce autobusowej
w kierunku centrum – za skrzyżowaniem z ul. PCK)
HALA POLONIA (w zatoce autobusowej w kierunku centrum)
POLITECHNIKA (na przystanku linii 24 i 28 w kierunku centrum)
ALEJA JANA PAWŁA II – UNIWERSYTET (na przystanku linii 10, 26 i 30 przy Zakładzie Energetycznym)
DH CENTRUM (na al. Wolności, przystanek autobusowy w kierunku Sobieskiego)
DWORZEC GŁÓWNY PKP (na al. Wolności, przystanek autobusowy
w kierunku Sobieskiego)
DWORZEC PKS (na al. Wolności, przystanek autobusowy przed skrzyżowaniem z ul. Boya-Żeleńskiego, przy „Domu Księcia”)
RONDO MICKIEWICZA (na al. Wolności, przystanek autobusowy przed wjazdem na rondo)
OSTATNI GROSZ (za skrzyżowaniem z ul. Bór, wspólny z nocną linią nr 80)
RÓWNOLEGŁA (za skrzyżowaniem z ul. Równoległą, wspólny z nocną linią nr 80)
ZAJEZDNIA MPK (przed biurowcem MPK przy al. Niepodległości)
POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (na al. Niepodległości, przy sklepie „Fresh”)
Linie nr 01 i 02
ESTAKADA (na al. Pokoju, wspólny z linią 31 w kierunku Starego Rakowa)
PLAC ORLĄT LWOWSKICH (wspólny z linią 31 w kierunku Starego Rakowa)
REJTANA (na wiadukcie, wspólny z linią 19 w kierunku Kucelina)
DĄBIE (przed Rondem Reagana, wspólny z liniami 19 i 28)
Uwaga: dla linii nr 02 jest to przystanek końcowy!
Linia nr 01
KUCELIN-SZPITAL (przed mostem, wspólny z liniami 13, 19 i 28)
Linia nr 03
PZU (na ul. Jagiellońskiej, wspólny z liniami nr 20 i 38)
KASZTANOWA (w zatoce autobusowej dla linii nr 20 i 38)
BUKOWA (na ul. Orkana, wspólny z liniami nr 19 i 20)
ORKANA-SZKOŁA (przystanek autobusowo-tramwajowy na Orkana)
WRZOSOWIAK (w zatoce autobusowej dla linii nr 19 i 20)
SPORTOWA (w zatoce autobusowej dla linii nr 19 w kier. Rakowa)
JESIENNA (w zatoce autobusowej dla linii nr 19 i 24)
JESIENNA-SZKOŁA (w zatoce autobusowej dla linii nr 19 i 24)
BOHATERÓW KATYNIA (za zatoce autobusowej w kierunku Rakowa)
STADION RAKÓW (na przystanku tramwajowym na pętli przy stadionie – przystanek końcowy)
Linie nr 01 i 02 – w porze nocnej (22:30 – 5:30)
…
RÓWNOLEGŁA (na ul. Równoległej w pobliżu basenu)
BUKOWA (na ul. Jagiellońskiej, w zatoce dla linii 20 i 38)
KASZTANOWA (na ul. Jagiellońskiej, w zatoce dla linii 20 i 38)
PZU (na ul. Jagiellońskiej, przystanek autobusowy przy „Sezamie”)
ESTAKADA (na al. Pokoju, wspólny z linią 31 w kierunku Starego Rakowa)
….
Linia nr 03 – w porze nocnej (22:30 – 5:30)
…
RÓWNOLEGŁA (na ul. Równoległej w pobliżu basenu)
BUKOWA (na ul. Orkana, wspólny z liniami nr 19 i 20)
….
W kierunku Tysiąclecia i Północy
Linia nr 01
KUCELIN-SZPITAL (w zatoce dla linii 13, 19 i 28)
Linie nr 01 i 02
DĄBIE (na przystanku dla linii nr 19 w kierunku Rakowa)
REJTANA (na przystanku dla linii nr 19 w kierunku Rakowa)
PLAC ORLĄT LWOWSKICH (na przystanku linii 31 w kier. DK-1)
ALEJA POKOJU (na al. Pokoju, przed skrzyżowaniem z DK-1)
Linia nr 03
STADION RAKÓW (przystanek początkowy na pętli tramwajowej)
ŻARECKA (przystanek autobusowy w kierunku ul. Rakowskiej)
BOHATERÓW KATYNIA (na ul. Rakowskiej, zatoka autobusowa przy podstacji trakcyjnej dla tramwajów)
BOHATERÓW KATYNIA (na ul. Jesiennej, zatoka autobusowa dla linii
nr 19, 24 w kierunku Wrzosowiaka)
JESIENNA-SZKOŁA (zatoka autobusowa dla linii nr 19 i 24)
JESIENNA (zatoka autobusowa dla linii nr 19 i 24)
SPORTOWA (11 Listopada, zatoka autobusowa dla linii nr 19 i 20)
WRZOSOWIAK (ul. Orkana, zatoka autobusowa dla linii nr 19 i 20)
ORKANA-SZKOŁA (przystanek tramwajowo-autobusowy na Orkana)
BUKOWA (na ul. Jagiellońskiej, zatoka dla linii nr 20 i 38)
KASZTANOWA (w zatoce dla linii nr 20 i 38 w stronę Rakowa)
PZU (na ul. Jagiellońskiej, przystanek autobusowy przy „Sezamie”)
Linie nr 01, 02 i 03
ESTAKADA (na Alei Niepodległości, przy przystanku tramwajowym)
POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (na ul. Źródlanej, w pobliżu bramy wjazdowej do kościoła)
ZAJEZDNIA MPK (przed biurowcem MPK przy al. Niepodległości)
RÓWNOLEGŁA (na al. Niepodległości, przed skrzyżowaniem z ulicą Równoległą)
OSTATNI GROSZ (na al. Niepodległości, przed skrzyżowaniem z Bór)
RONDO MICKIEWICZA (na al. Wolności, wspólny przystanek
z liniami autobusowymi jadącymi w stronę centrum)
DWORZEC PKS (w zatoce dla autobusów jadących w stronę centrum)
DWORZEC GŁÓWNY PKP (przy peronie dla tramwajów jadących
w stronę Rakowa)
II ALEJA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (na Alei Kościuszki, naprzeciwko DH Schott, przy „Kamienicy Kupieckiej”)
JASNOGÓRSKA (na wysokości przystanku tramwajowego, przed skrzyżowaniem z ul. Jasnogórską)
ALEJA JANA PAWŁA II – UNIWERSYTET (wspólny przystanek
z liniami nr 24 i 28 w kierunku Tysiąclecia)
POLITECHNIKA (wspólny przystanek z autobusami linii nr 24 i 28)
HALA POLONIA (zatoka autobusowa na wysokości przystanków tramwajowych)
POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA (na przystanku linii nocnej
nr 80, przed skrzyżowaniem z ul. PCK)
PROMENADA NIEMENA (zatoka autobusowa linii nr 13, 22, 24 i 29)
IWASZKIEWICZA (zatoka autobusowa linii nr 25)
BACZYŃSKIEGO (zatoka autobusowa linii nr 25)
FIELDORFA-NILA (na wysokości ostatniego przystanku tramwajowego)
FIELDORFA-NILA (przy ul. Fieldorfa, za skarpą pętli tramwajowej)
Linie nr 01 i 02 – w porze nocnej (22:30 – 5:30)
…
BUKOWA (na ul. Jagiellońskiej, w zatoce dla linii 20 i 38)
RÓWNOLEGŁA (na Alei Niepodległości, peron tramwajowy w kierunku Rakowa)
….
Linia nr 03 – w porze nocnej (22:30 – 5:30)
…
ORKANA-SZKOŁA (przystanek tramwajowo-autobusowy na Orkana)
BUKOWA (na ul. Jagiellońskiej, w zatoce dla linii 20 i 38 – jadąc
w stronę Stradomia)
RÓWNOLEGŁA (na Alei Niepodległości, peron tramwajowy w kierunku Rakowa)
….