VII edycja halowego turnieju o Puchar Prezesa KS Olimpia Przeszła do historii!
z dnia: 2019-02-08W tym roku na przeciwko siebie stanęło osiem zespołów, w tym dwie drużyny gospodarzy.Ostatecznie najlepszym zespołem tegorocznego turnieju została Jagielonia Tuszyn która przez całe rozgrywki przeszła jak burza,drugą lokatę zajął zespół Naprzód Ostrowy.Olimpia uplasowała się ostatecznie na czwartym oraz piątym miejscu. W imieniu zarządu wielkie podziękowania należą się wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji kolejnego udanego turnieju w tym między innymi rodzicom.
I KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 3-3
( F.Plebanek, samobójcza, K.Kamiński – T.Mazanek, M.Kasprzycki, B.Fiodorów)
Jagiellonia Tuszyn – Orzeł Kiedrzyn 9-1
(M.Rzakowski, J.Klukowski, B.Znojek, B.Coronado, S.Kurzawa, B.Sochackix4 - K.Stanek)
Naprzód Ostrowy – Akademia Przystajń 4-0
(S.Karoń, D.Karoń, K.Żurawskix2)
Olimpia II Huta Stara – Beniaminek Częstochowa 5-0
(P.Zasępa, W.Kołodziej, J.Ptaszek, K.Grochowina, samobójcza)
II KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Jagiellonia Tuszyn 0-6
( M.Rzadkowskix2, J.Klukowski, samobójcza, B.Znojek, B.Sochacki )
Warta Mstów – Orzeł Kiedrzyn 5-1
( M.Kasprzycki, T.Mazanek, J.Kabacikx2, Lipiński Ł-S.Cencora )
Naprzód Ostrowy – Olimpia II Huta Stara 3-0
(D.Karońx2, K.Żurawski)
Akademia Przystajń – Beniaminek Częstochowa
( B.Banasik x6, K.Kotarski, K.Lizurej, M.Kucharczyk )
III KOLEJKA
Olimpia I Huta Stara – Orzeł Kiedrzyn 8-0
( K.Michalczykx2, F.Plebanekx3, K.Kamiński, F.Śnieżyński x2 )
Warta Mstów - Jagiellonia Tuszyn 0-12
( J.Klukowskix5, K.Znojekx2, B.Znojek, B.Jurek, S.Coronado, J.Klukowski, M.Rzadkowski )
Naprzód Ostrowy – Beniaminek Częstochowa 12-0
( S.Karoń, B.Kobyłkiewicz x3, D.Karońx4, K.Żurawskix2, O.Szypior x2 )
Akademia Przystajń – Olimpia II Huta Stara
( J.Ćwieląg - W.Kołodziej, M.Dekiela, Ł.Szymusiński )
Grupa A
Lp. Drużyna Bramki Punkty
1. Jagiellonia Tuszyn 27-1 9
2. Olimpia I Huta Stara 11-9 4
3. Warta Mstów 8-16 4
4. Orzeł Kiedrzyn 2-22 0
Grupa B
Lp. Drużyna Bramki Punkty
1. Naprzód Ostrowy 19-0 9
2. Olimpia II Huta Stara 8-5 6
3. Akademia Przystajń 10-7 3
4. Beniaminek Częstochowa 0-27 0
¼ FINAŁU
Olimpia I Huta Stara – Akademia Przystajń 3-1
(F.Plebanek, K.Michalczyk, K.Kamiński – N.Janik)
Warta Mstów - Olimpia II Huta Stara 4-3
(T.Mazanek x3, M.Kasprzycki – W.Kołodziej, K.Grochowina, J.Ptaszek)
Mecz o 7 Miejsce
Orzeł Kiedrzyn - Beniaminek Częstochowa 5-1
( Sz.Cencora x3, K.Stanek, J.Magacz – J.Janik )
Półfinał
Jagiellonia Tuszyn – Olimpia I Huta Stara 2-0
( B.Znojek, J.Klukowski )
Naprzód Ostrowy – Warta Mstów
( B.Kobyłkiewicz, O.Leśnikowski, K.Żurawski )
Mecz o 5 Miejsce
Akademia Przystajń – Olimpia II Huta Stara 1-3
( N.Janik- W.Kołodziej, K.Grochowina, P.Zasępa )
Mecz o 3 Miejsce
Olimpia I Huta Stara – Warta Mstów 2-2 k.0-1
( samobójcze x2 - J.Kabacik, T.Mazanek )
Finał
Jagiellonia Tuszyn – Naprzód Ostrowy 3-1
(M.Rzadkowski, B.Sochacki, K.Znojek – D.Karoń
Najlepszy Strzelec: Karoń Damian 8 kramek (Jagiellonia Tuszyn)
Najlepszy zawodnik: Jan Klukowski (jagiellonia Tuszyn)
Najlepszy Bramkarz: Gumola Kamil ( Jagiellonia Tuszyn)
inf. i fot. pochodzą z Klubu Sportowego "Olimpia"