Wyniki półfinałów
z dnia: 2016-05-30Po zaciętych meczach znamy już finalistów w pierwszej grupie drużyna ze Słowika z dwoma doświadczonymi zawodnikami ( Mającymi w swoim życiorysie występy w Rakowie Częstochowa) wygrała „ubogą” grupę (dwie drożyny się wycofały). W grupie b bezkonkurencyjna dzisiejszego dnia była drożyna Huta Stara – Olimpia która wygrała wszystkie mecze i zaaplikowała swoim rywalom aż 27 bramek, w tej grupie z drugiego miejsca awansuje również drużyna z Brzezin Nowych która ma najlepszy współczynnik punkty/mecze 2,25 a jedyną porażkę doznali ze wspominaną wcześniej Huta Stara– Olimpia. W ostatniej grupie awans już po dwóch seriach gier zapewniła sobie drużyna z Mazur. Przed nami mecze finałowe które odbędą się na orliku w Hucie Starej 5 czerwca od godz 14.
GRUPA „A”
SŁOWIK – KOL.POCZESNA 4-0
Witczyk x2, Górecki, Dobosz
HUTA STARA „A” - KOL.POCZESNA 1-0
Paweł Mesjasz
HUTA STARA „A” - SŁOWIK 1-2
Piotr Mesjasz – Witczyk, Górecki
Tabela
GRUPA A |
Bramki |
Punkty |
1. Słowik |
6-1 |
6 |
2. Huta Stara A |
2-2 |
3 |
3. Kol.Poczesna |
0-5 |
0 |
GRUPA „B”
NIERADA - HUTA STARA OLIMPIA 1-10
Scisły – Wlazło x 5, Dobosz x2, Jańczyk x2, samobójcza
BRZEZINY NOWE – WRZOSOWA 2-1
Michał Skwarczyński, Mirosław Skwarczyński – Kłoda
PAUZA: KORWINÓW
NIERADA – KORWINÓW 7-2
Skalik x 3, Caban x2, Scisły x2 – Cieślak, Królak
HUTA STARA OLIMPIA - BRZEZINY NOWE 6-1
Wlazło x2, Dobosz, Bilski, Jańczyk - Liberda
PAUZA: WRZOSOWA
NIERADA – WRZOSOWA 1-1
Stolarski -Bednarek
HUTA STARA OLIMPIA – KORWINÓW 7-2
Bilski x2, Wlazło x2, Kokoszczyk x2, Jańczyk -Cieślak, Dudek
PAUZA: BRZEZINY NOWE
NIERADA - BRZEZINY NOWE 0-4
Michał Skwarczyński x3, Paweł Skwarczyński
WRZOSOWA – KORWINÓW 6-0
Woźniak x2, Kłoda, Bednarek, Jachimczak, Wachowski
PAUZA: HUTA STARA OLIMPIA
HUTA STARA OLIMPIA – WRZOSOWA 4-2
Wlazło x2, Bilski, Sitek – Woźniak, Głąb
BRZEZINY NOWE – KORWINÓW 11-0
Sosnowski, Liberda, Mirosław Skwarczyński x6 Michał Skwarczyński x3
PAUZA: NIERADA
GRUPA B |
Bramki |
Punkty |
1. Huta Stara - Olimpia |
27-6 |
12 |
2. Brzeziny Nowe |
18-7 |
9 |
3. Wrzosowa |
10-7 |
4 |
4. Nierada |
9-17 |
4 |
5. Korwinów |
4-3 |
0 |
GRUPA „C”
MICHAŁÓW - MAZURY 0-1
Pidzik
HSB OSIEDLE - ZAWODZIE 0-3
Caban x2,Kruk
HSB OSIEDLE - MICHAŁÓW 0-0
MAZURY - ZAWODZIE 2-0
P.Nowak, Jędrkiewicz
MICHAŁÓW - ZAWODZIE 1-1
P.Cierpiał - Kruk
MAZURY - HSB OSIEDLE 3-2
Pidzik x3 - Margasiński
Grupa C |
Bramki |
Punkty |
1. Mazury |
6-2 |
9 |
2. Zawodzie |
4-3 |
4 |
3. Michałów |
1-2 |
2 |
4. HSB Osiedle |
2-6 |
1 |
Czołówka Klasyfikacji strzelców:
Wlazło ( Huta Stara – Olimpia) – 11
Mirosław Skwarczyński ( Brzeziny Nowe ) - 7
Michał Skwarczyński ( Brzeziny Nowe ) - 7
Pidzik ( Mazury ) - 4
Bilski ( Huta Stara – Olimpia ) - 4
Jańczyk ( Huta Stara – Olimpia ) -4.
jw