logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

77 FM - Formacja z mocą w Gminie Poczesna

    z dnia: 2019-01-20
20 stycznia 2019 roku , w Hali Sportowej w Poczesnej odbyło się wspólne, radosne kolędowanie z Zespołem 77 FM. Koncert został zorganizowany przez Parafię im. Jana Chrzciciela w Poczesnej, współorganizatorem koncertu był Urząd Gminy w Poczesnej.


Koncert ten zgromadził tych, którzy przez wspólną modlitwę, śpiew chcieli uwielbiać Boga. To wieczorne spotkanie było kontynuacją dawania świadectwa przynależności do Chrystusa i uwielbienia Go. Był radosny śpiew, taniec, czas na refleksję i modlitewną zadumę. Warta  podziwu była praca całego zespołu aby poprzez wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, chwalić Boga . Na koncercie obecny był Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, który podziękował Zespołowi 77 FM za profesjonalizm oraz  słowa przesłania, które były pełne wiary i miłości, wszystkim mieszkańcom gminy życzył aby wszelkie dobro towarzyszyło im w Nowym Roku 2019. Ksiądz prałat - Jarosław Sroka na zakończenie koncertu udzielił wszystkim zebranym błogosławieństwa - „ aby wszystkie dary przez ręce kapłana spływały na każdego z nas, na każdą rodzinę w naszej parafii, w naszej gminie. Żeby każdy człowiek był szczęśliwy i dobry. Kapłan tylko przekazuje i pokazuje ten dar: miłości, radości, szczęścia i dobra, które pochodzi od Pana Boga”. Każdy obecny na dzisiejszym koncercie mógł z tymi pięknymi słowami i życzeniami wrócić do swojego domu i  do swoich rodzin. 
Celem tego wydarzenia artystycznego było również wskazanie właściwych wzorcow zachowań, wzmocnienie więzi rodzinnych oraz spędzanie w sposób racjonalny czasu wolnego w ramach profilaktyki i uzależnień.
Iwona Skorupa