Gratulacje

z dnia: 2023-12-29
dla naszych sportowców.
speedspeed
W piątek, 29 grudnia  w Urzędzie Gminy Poczesna, Wójt Gminy Poczesna  - Krzysztof Ujma wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Poczesna – Iwoną Chołą złożyli gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodnikom, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Świata w Speedrowerze w Adelajdzie, w Australii (od 17 listopada do 2 grudnia). Na zawodach Polskę i Gminę Poczesna reprezentowali zawodnicy z PKS Victoria Poczesna: Alicja Hamara, Oskar Dusiński, Damian Natoński i Arkadiusz Dudek.
Podczas spotkania w Urzędzie Gminy sportowcy otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki. Dyplom uznania otrzymał także prezes PKS Victoria Poczesna – Arkadiusz Hamara.
Szczegółowe wyniki naszych zawodników.
Alicja Hamara zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata Par Kobiet , brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Świata Kobiet , oraz 18 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach  Świata Kobiet .
Oskar Dusiński zdobył brązowy medal w Drużynowym Pucharze Federacji Juniorów, w Indywidualnych Mistrzostwa Świata do lat 16 zajął 7 miejsce, w Indywidualnych Mistrzostwa Świata Juniorów 13 miejsce.
Damian Natoński zdobył srebro w  Pucharze Federacji Seniorów, oraz 17 miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Open.
Arkadiusz Dudek zajął 8 miejsce Mistrzostw Świata Grand Veteran(+50)