logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników

    z dnia: 2023-04-21
Zawodnicy naszego klubu startowali w dwóch turniejach.
j ociepaj ociepa
Liliana Zgryza i Urszula Wojtysiak zagrały na krajowym turnieju juniorów młodszych w Kępnie. Bardzo dobrze, zagrała Liliana zajmując dwa drugie miejsca w grze pojedynczej i podwójnej w parze z Urszulą Wojtysiak. Ula w grze pojedynczej musiała uznać wyższość późniejszej zwyciężczyni w fazie grupowej..
Natomiast w hali sportowej w Poczesnej odbyła się trzecia runda ligi powiatowej dzieci. Klub nas, był współorganizatorem zawodów, które odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy oraz w ramach programu "STOP UZALEŻNIENIOM". W zawodach wzięło udział 23 zawodników z KS Wolant Jaworzno, Częstochowska Akademia Badmintona STB Energii Lubliniec, MKS Dwójka Blachowni oraz czwórka naszych zawodników. Anna Praska zwyciężyła w lidze I. Paulina Struska wygrała ligę II. Martyna Urbańczyk w czwartej lidze zajęła trzecie miejsce a Adam Kęsik czwarte.
Brawo zawodnicy. Podziękowania wszystkim za możliwość zorganizowania ligi.
Jarosław Ociepa; fot. Jarosław Ociepa
zam. an

 
 
j ociepaj ociepa
j ociepaj ociepa
j ociepaj ociepa
j ociepa
j ociepa
j ociepa