logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Kolejny bardzo udany weekend

    z dnia: 2023-09-24
Bardzo dobrze zagrali nasi zawodnicy podczas rozegranych 23 września 2023 r.zawodów w Mazańcowicach i Suchedniowie.
meczmecz
W Mazańcowicach w turnieju Nadziei Olompijskich zagrały nasze trzy nasze młode zawodniczki Patrycja Margarint,  Paulina  Struska i Martyna Urbańczyk. Martyna zwyciężyła w kategorii U11 w grupie B.  W fazie grupowej Martyna jeden mecz wygrała w trzech setach a przegrała z zawodniczką ulks Lotka gm Olsztyn Teresą Romańską 11/15, 8/15. W tej samej kategorii grała Patrycja Margarint, która swoje pojedynki wygrała w dwóch setach.  Przegrana Martyny w grupie spowodowała,  że nasze zawodniczki spotkały się ze sobą w meczu ćwierćfinałowym. Tutaj pa zaciętym trzysetowym pojedynku lepsza okazała się Martyna.  Po wygraniu meczu w półfinale w finale była powtórka pojedynku grupowego. Tym razem nasza zawodniczką w trzech setach zrewanżowała się Teresie Romanskiej pokonując ją 11/15, 15/9, 15/12. Tym samym wygrała pierwszy turnieju w swojej karierze. Patrycja zawody zakończyła na piątym miejscu.  W grupie U11 A zagrała Paulina Struska.  W grupie jedynie w pierwszym pojedynku potrzebowała trzech setów do zwycięstwa.  Kolejne gry jak i półfinał wygrała wyraźnie. Dopiero w w finale uznała wyższość przeciwniczki Martyny Wieczorek ulegając 9/15, 10/15 dające drugie miejsce.
Ich starsze koleżanki Liliana Zgryza i Urszula Wojtysiak wzięły udział w krajowym turnieju juniorów młodszych w Suchedniowie, w którym zdobyły dwa brązowe medale.  Liliana była trzecia w grze pojedynczej oraz obie zajęły trzecie miejsce w grze podwójnej.  Urszula grę pojedynczą zakończyła w fazie grupowej (grała w turnieju mocno przeziębiona). Liliana zagrała  jeszcze w grze mieszanej z Jackiem Matulą MMKS Kędzierzyn ale również nie udało im się wyjść z grupy.
Gratulacje dla zawodników I rodziców. 
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Gmina Poczesna i Powiatu Częstochowskiego.
 Jarosław Ociepa zam, an
 
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
meczmecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz
mecz