logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Koło Wędkarskie Poczesna

    z dnia: 2022-11-29
27 listopada odbyło się roczne zebranie Koła Wędkarskiego PZW Poczesna.
wedkarzewedkarze
Na zebraniu zostały wręczone puchary za Grand Prix 2022 oraz zaległe puchary z roku 2021, których rozdanie nie było możliwe w zeszłym roku z uwagi na pandemię COVID-19.
Podczas zebrania przedyskutowaliśmy nowe zasady wędkowania na wodach PZW oraz przekazaliśmy informację o podwyżce opłat za wędkowanie na wodach PZW. Postanowiliśmy nie zwiększać opłat na wody wewnętrzne koła, czyli na Gliniankę i Lasek Wrzosowa oraz nie zmniejszać limitów, pomimo wszechobecnych podwyżek cen, aby wędkarze dalej mogli cieszyć się połowami.
Wśród zaproszonych gości, którzy przybyli na zebranie byli m.in.: Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma oraz Przewodnicząca Rady Gminy Poczesna – Iwona Choła. Goście poinformowali nas o dalszej chęci współpracy z Kołem, a my wędkarze podziękowaliśmy za wsparcie, udostępnianie wód i pomoc oraz za współorganizację zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży.
Na zebraniu został poddany głosowaniu jeden wniosek o zmniejszenie górnego wymiaru karpia z 60 na 50 cm i został on większościowo przegłosowany na tak. Dziękujemy wszystkim przybyłym na walne zebranie Koła PZW Poczesna.
Mateusz Staszewski; fot. Koło PZW Poczesna
 
 
 
 
 
 
 
 
zam. an
 
 
wedkarzewedkarze
wedkarzewedkarze
wedkarzewedkarze
wedkarzewedkarze
wedkarzewedkarze
wedkarzewedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze
wedkarze