logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs fotograficzny dla dorosłych

    z dnia: 2007-10-08
Urząd Gminy w Poczesnej, Gminne Centrum Kultury w Poczesnej oraz Patron Honorowy artysta rzeźbiarz Jerzy Kędziora zapraszają dzieci oraz dorosłych mieszkańców gminy, miasta i powiatu częstochowskiego do udziału w dwóch konkursach, z bardzo atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez Leroy Merlin Częstochowa. Prace należy wysyłać od 12 do 31 października 2007 do Gminnego Centrum Kultury w Poczesnej. Rozstrzygnięcie konkursów, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 8 listopada 2007 z okazji otwarcia nowego hipermarketu budowlano-dekoracyjnego Leroy Merlin Częstochowa, zlokalizowanego na terenie naszej gminy. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony dom z Leroy Merlin”. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody:
  • Sony PlayStation 2,
  • odtwarzacze mp 4 i mp 3 oraz klocki Lego,
  • zabawki i slodycze.
Wszystkie prace będą nagrodzone. Nagrdy są ufundowane przez firme Leroy Merlin Częstochowa i będą wręczane pierwszego dnia otwarcia sklepu, w czwartek 8 listopada 2007 roku o godz. 14.00.
Dorosłym proponujemy równie atrakcyjny konkurs i gradobica. Na ten cel Fundacja Habitat przy współpracy z Leroy Merlin przeznaczy złotówkę od każdego paragonu z zakupów realizowanych w dniach hucznego otwarcia sklepu dla klientów tj. 8, 9 i 10 listopada 2007 roku.

ZałacznikiREGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI „MÓJ WYMARZONY DOM Z LEROY MERLIN”

  • REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "ŁADNY DOM – Majsterkowanie i Metamorfozy z Leroy Merlin”
  • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYMARZONY DOM Z LEROY MERLIN”
  • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ŁADNY DOM – MAJSTERKOWANIE I METAMORFOZY Z LEROY MERLIN”
  • Konkurs plastyczny dla dzieci i konkurs fotograficzny dla dorosłych rozpoczęte. Atrakcyjne nagrody czekają...
    Więcej informacji po adresem - www.otwarcieleroymerlin.czest.pl