logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Krajowy Turniej Żaków

    z dnia: 2023-09-20
Bardzo dobry występ zanotowała trójka naszych najmłodszych zawodników, którzy wzięli udział w krajowym turnieju żaków i żaków młodszych w Żyrakowie i Straszęcinie.
zakizaki
Adam Kęsik zajął drugie miejsce w kategorii Żaków Młodszych.  Po wygraniu dwóch meczy w fazie grupowej zwyciężył po zaciętym pojedynku w ćwierćfinale.  Później pokonał kolejnego przeciwnika. Dopiero w finale musiał uznać wyższość zawodnika LKS Technik Głubczyce. Taki wynik to najlepsze osiągnięcie Adama na krajowych zawodach.  
Paulina Struska i Martyna Urbańczyk zagrały w kategorii U11. Obie przebrnęły fazę grupową. Paulina z dwoma wygranymi, a Martyna z jedną wygraną.  Później Martyna po trzech zaciętych setach przegrała swój mecz w fazie pucharowej. Paulina zwyciężyła w trzech setach w pojedynku o ćwierćfinał. Następnie pokonała kolejną zawodniczkę i awansowała do półfinału.  Niestety ten mecz oddała bez gry że względu na przeniesienie półfinału i finału na niedzielę.  Postawa całej trójki napawa optymizmem przed następnymi zawodami. Udział w zawodach możliwy dzięki wsparciu Gmina Poczesna i powiatu częstochowskiego.
Jarosław Ociepa; fot. Jarosław Ociepa zam. an
 
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zakizaki
zaki
zaki
zaki
zaki
zaki
zaki
zaki
zaki