logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

NA POCZEŚNIAŃSKĄ NUTĘ WE WRZOSOWEJ

    z dnia: 2011-06-21
W sobotę 18 czerwca we Wrzosowej sprzyjająca aura przyciągnęła na Plac szkolny i plac OSP sporą widownię, ponieważ w tym dniu odbył się Festyn rodzinny pod patronatem Wójta Gminy Poczesna mgr inż. Krzysztofa Ujmy. Rodzice uczniów mogli podziwiać swoje pociechy, które zaprezentowały się w programach artystycznych. Swoje umiejętności artystyczne prezentowali Zespól Taneczny „Tęcza”, „Błysk”, „Takt”.
NA POCZEŚNIAŃSKĄ NUTĘ WE WRZOSOWEJNA POCZEŚNIAŃSKĄ NUTĘ WE WRZOSOWEJ
Zespół Taneczny „Splot” z Częstochowy. Można było także odwiedzić kawiarenkę z domowymi wypiekami i kawą, skosztować przysmaków z grilla, sprawdzić jak smakuje pajda chleba z ogórkiem, gofry i cukrowa wata. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także: przejażdżka bryczką, pokaz lepienia garnków z gliny, malowanie paznokci, tatuaże z henny, stoisko z biżuterią. Atrakcją wieczoru był na pewno pokaz pirotechniczny.