logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

OBIEKT SPORTOWY W ZAWODZIU

    z dnia: 2023-08-02
W miejscowości Zawodzie przy boisku zostały zamontowane nowe trybuny sportowe, które pozwolą kibicom dopingować rozgrywki meczu.
boiskoboisko
Ponadto obok boiska stanęły dwa kontenery dla zawodników (szatnie), które będą służyć zarówno piłkarzom, jak i trenerom. Nowoczesne szatnie umożliwią przygotowanie się do rozgrywek w dobrych warunkach. Doposażenie obiektu sportowego zostało sfinansowane z budżetu Gminy Poczesna. Obecnie trwają prace polegające na utwardzeniu dojazdu do boiska sportowego.
Aktualnie na płycie boiska odbywają się już pierwsze treningi zawodników Gminnego Klubu Sportowego „GROM” Poczesna. Uroczyste otwarcie obiektu sportowego planowane jest na pierwszą połowę września 2023 r.
Boisko zostało wybudowane ze środków finansowych pochodzących z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” oraz z budżetu Gminy Poczesna.
zam. an
 
boiskoboisko
boiskoboisko
boiskoboisko
boiskoboisko
boisko
boisko
boisko
boisko