logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Olimpia wygrywa rozgrywki A-Klasy!

    z dnia: 2018-06-04
W 24 kolejce A klasy gr. II nasz zespół mierzył się na własnym boisku z bardzo dobrze spisującą się w tej rundzie drużyna Jury Niegowa.
olimpiaolimpia

Olimpia mimo kilku osłabień w składzie dobrze weszła w spotkanie, zagrała bardzo ambitnie pewnie pokonując przeciwnika i tym samym wygrywając ligę dominując w niej przez cały sezon, jedynie Piast Przyrów był w stanie nadążyć za naszą drużyną, jednak również nad Przyrowem cały niemalże sezon nasz zespół miał 7 punktów przewagi i wygrywając z Jurą zapewnił sobie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach i po rocznej przerwie wraca do okręgówki. Przed meczem Zarząd Klubu wyróżnił zawodników naszych grup młodzieżowych pamiątkowymi statuetkami oraz podziękował Wójtowi Gminy Poczesna za pomoc w funkcjonowaniu klubu. Zarząd przygotował również drobne zabawy oraz atrakcje dla najmłodszych. Również dużą atrakcja była obecność ochotniczej straży pożarnej z Huty Starej A oraz obecność przedstawicieli Restauracji Primavera z kiełbaskami i zimnymi napojami. Wracając do samego meczu pierwsza połowa spotkania mogła się podobać licznie zgromadzonej publiczności, szybka i ambitna gra obydwu zespołów spowodowała że ta część spotkania stała na wysokim poziomie jak na rozgrywki a klasowe, jednak to nasz zespół potrafił dwa razy skierować piłkę do siatki i na przerwę schodzimy z dwubramkową przewaga. Druga połowa przyniosła sporo składnych akcji naszego zespołu a co za tym idzie trzy bramki, nie ustrzegliśmy się również błędów w defensywie i broniący tego dnia naszej bramki M. Kuziorowicz dwa razy musiał wygnać piłkę z bramki. 

GRATULACJE DLA DRUŻYNY I WSZYSTKICH CO DOŁOŻYLI CEGIEŁKĘ DO TEGO SUKCESU! 

J. Wlazło

Fot. J.Kamiński