logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Piknik Rodzinny w Mazurach

    z dnia: 2018-07-21
Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła nam podczas tegorocznego pikniku rodzinnego, zorganizowanego na terenie świetlicy w Mazurach, który przyciągnął wielu mieszkańców gminy Poczesna.

Organizatorem był radny – Wojciech Opiłka, sołtys – Malwina Strąk oraz Rada Sołecka. Honorowy Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma. Był grill, kawiarenka, dmuchańce i zabawa taneczna. Uroczyste powitanie wszystkich m.in. przez Wójta – Krzysztofa Ujmę, radnego –Wojciecha Opiłkę – oznaczało otwarcie Pikniku. Każdy z przybyłych znalazł coś dla siebie. Były zabawy, wspólne tańce, przepyszne potrawy z grilla, smakowite ciasta. Dzieci oddały się szaleństwu na dmuchanych zjeżdżalniach. Pogoda dopisała. Piknik rodzinny w Mazurach , to od kilku lat plenerowa impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Mazur i okolicznych miejscowości. W tak wielkie przedsięwzięcie, jakim było zorganizowanie pikniku, zaangażowanych było wiele osób. Im wszystkim należą się słowa uznania i podziękowania.

Iwona Skorupa