logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Podziękowanie dla dyrektorów szkół i nauczycieli.

    z dnia: 2007-08-13
W związku z konkursem Ministra Edukacji Narodowej na temat: Program wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży do miejsc pamięci narodowej- „Podróże historyczno- kulturowe w czasie i przestrzeni” 14 maja br. zwróciłem się do wszystkich dyrektorów, nauczycieli i wychowawców szkół podstawowych i gimnazjów z pismem o zapoznanie się z listem Sekretarza stanu w MEN w sprawie programu wycieczek, a także zasad ich finansowania. Wnioski należało złożyć do 15 czerwca 2007r. - Kuratorium Oświaty w Katowicach. W związku z konkursem Ministra Edukacji Narodowej na temat: Program wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży do miejsc pamięci narodowej- „Podróże historyczno- kulturowe w czasie i przestrzeni” 14 maja br. zwróciłem się do wszystkich dyrektorów, nauczycieli i wychowawców szkół podstawowych
i gimnazjów z pismem o zapoznanie się z listem Sekretarza stanu w MEN
w sprawie programu wycieczek, a także zasad ich finansowania. Wnioski należało złożyć do 15 czerwca 2007r. - Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Do programu przystąpiła Szkoła Podstawowa w Nieradzie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hucie Starej B, Gimnazjum im. J. Kochanowskiego we Wrzosowej.
Konkurs na dofinansowanie wycieczek edukacyjnych został rozstrzygnięty 10 lipca 2007r. Dofinansowanie otrzymała Szkoła Podstawowa w Nieradzie- wycieczka do Warszawy- koszt dofinansowania- 835 zł., Gimnazjum im. Jana Pawła II- wycieczka do Krakowa – koszt dofinansowania 1. 120 zł, Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego- wycieczka szlakiem Piastów- koszt dofinansowania 3. 852 zł.
Dziękuję wszystkim autorom programów i gratuluję pomysłowości oraz wyrażenia potrzeby zainteresowania ucznia historią naszej Ojczyzny poprzez podróże.