logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

POŻYCZKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY PONIEŚLI STRATY W POWODZI z 2010 r.

    z dnia: 2010-10-25
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. informuje, iż Fundusz Pożyczkowy GAPP S.A. wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Gospodarki dla funduszy pożyczkowych aplikujących o udzielanie pożyczek przedsiębiorcom dotkniętym skutkami powodzi w 2010 r. (na terenie województwa śląskiego). Informacja na temat pomocy aktualnie dostępnej lub przygotowywanej dla przedsiębiorców poszkodowanych w wyniku powodzi w 2010 r.
Komplet dokumentów niezbędnych do ubiegania się o pożyczkę oraz wszystkie niezbędne informacje, zostaną umieszczone na stronie internetowej we wtorek 26.10.2010r. Przyjmowanie wniosków rozpocznie się we wtorek 02.11.2010r.
Informujemy o konieczności zapoznania się z Ustawą z dnia 12 sierpnia 2010 roku stanowiącą podstawę do udzielania wsparcia oraz zawierającą najistotniejsze informacje na temat warunków otrzymania pożyczki przez przedsiębiorstwa poszkodowane w powodzi z 2010 r.
Do pobrania:Ustawa z dnia 12 sierpnia 2010 roku o wspieraniu przedsiębiorców dotkniętych skutkami powodzi z 2010 r.