Protokół z prac jury
z dnia: 2020-06-18
Patronat honorowy nad projektem objął Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma.
Protokół z prac jury w konkursach: literackim, plastycznym oraz komputerowym organizowanych z związku przypadającą w 2020 roku setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. #projektjp2
KWIECIEŃ – CZERWIEC ' 2020 zorganizowanego przez:
Celami konkursu były:
Zbigniew Szpruta – nauczyciel języka polskiego
Joanna Zjawiona – nauczyciel plastyki
Milena Gagla - nauczyciel plastyki
KONKURS PLASTYCZNY – PRZEDSZKOLE
I miejsce
Natan Kisiel- Wrzosowa
Amelia Blabuś – Rębielice Szlacheckie
Maksymilian Pietrusiński - Słowik
KONKURS PLASTYCZNY – kl. I – VI SP
I miejsce
Judyta Woźniak - Wrzosowa
Paulina Struska- Wrzosowa
Ewa Marek -Słowik
Hanna Bogunia-Janów
Michał Konstanciak- Poczesna
Oliwia Szyja - Bargły
Natalia Kaźmierczak - Wrzosowa
Michalina Domagała-Przyrów
II miejsce
Szymon Piątek- Kolonia Borek
Natalia Kuras-Wrzosowa
Maja Nowakowska - Przyrów
Szymon Cierpiał- Bargły
Maja Kasperska– Przyrów
III miejsce
Julia Skowronek-Słowik
Lena Okraska-Słowik
Maksym Pietrusiński-Słowik /przedszkole/
Franciszek Ratajczek-Nowa Wieś
Aleks Mysłek – Święta Anna
Max Mysłek – Święta Anna
Wyróżnienie: Alicja Jasińska z Rodziną
KONKURS LITERACKI
Kl. IV- V
List:
I miejsce:
Natalia Blabuś – Rebielice Szlacheckie
II miejsce:
Oliwia Kazimierczak - Wrzosowa
Wiersz:
I miejsce:
Zuzanna Niedzielska – Konary
II miejsce:
Natalia Blabuś – Rębielice Szlacheckie
III miejsce:
Weronika Ujma – Częstochowa
Krzysztof Zasuń – Janów
Michał Tomza – Słowik
Błażej Dudek - Słowik
Opowiadanie:
I miejsce:
Amelia Domagała - Przyrów
II miejsce:
Piotr Stronk- Wrzosowa
III miejsce:
Adam Woźniak - Wrzosowa
kl VII – VIII
Rozprawka:
I miejsce:
Kornelia Michoń –Pacierzów - za wybitne walory literackie
KONKURS KOMPUTEROWY
Prezentacje
I miejsce:
Julia Piątkowska - Korwinów
II miejsce:
Julia Nuc - Zawisna
Nikola Zahotyniec – Wrzosowa
Daria Sitek - Słowik
III miejsce:
Paweł Sitak - Kusięta
Julia Szymocha - Konary
Grafiki
I miejsce:
Maja Gaworska –Osiny
Amelia Michałowska-Słowik
II miejsce:
Igor Sitek – Słowik
III miejsce:
Wojciech Marek – Słowik
Serdecznie zapraszamy laureatów konkursów na uroczyste posumowanie projektu dn. 24 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 18.00 w kościele parafialnym przy ul. Szkolnej 1.
KWIECIEŃ – CZERWIEC ' 2020 zorganizowanego przez:
- Parafię Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa we Wrzosowej
- Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO 2020).
Celami konkursu były:
- przybliżenie dzieciom postaci Świętego Jana Pawła II z okazji 100 rocznicy urodzin
- pielęgnowanie pamięci o Janie Pawle II w naszych rodzinach oraz wychowanie dzieci w duchu wartości głoszonych przez Papieża Polaka
- uwrażliwienie dzieci i młodzieży na kultywowanie tradycji,
- propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi,
- rozwijanie myślenia otwartego i twórczego,
- pobudzenie dziecięcej wyobraźni,
- ocalenie od zapomnienia dziedzictwa dorobku kulturowego.
Zbigniew Szpruta – nauczyciel języka polskiego
Joanna Zjawiona – nauczyciel plastyki
Milena Gagla - nauczyciel plastyki
KONKURS PLASTYCZNY – PRZEDSZKOLE
I miejsce
Natan Kisiel- Wrzosowa
Amelia Blabuś – Rębielice Szlacheckie
Maksymilian Pietrusiński - Słowik
KONKURS PLASTYCZNY – kl. I – VI SP
I miejsce
Judyta Woźniak - Wrzosowa
Paulina Struska- Wrzosowa
Ewa Marek -Słowik
Hanna Bogunia-Janów
Michał Konstanciak- Poczesna
Oliwia Szyja - Bargły
Natalia Kaźmierczak - Wrzosowa
Michalina Domagała-Przyrów
II miejsce
Szymon Piątek- Kolonia Borek
Natalia Kuras-Wrzosowa
Maja Nowakowska - Przyrów
Szymon Cierpiał- Bargły
Maja Kasperska– Przyrów
III miejsce
Julia Skowronek-Słowik
Lena Okraska-Słowik
Maksym Pietrusiński-Słowik /przedszkole/
Franciszek Ratajczek-Nowa Wieś
Aleks Mysłek – Święta Anna
Max Mysłek – Święta Anna
Wyróżnienie: Alicja Jasińska z Rodziną
KONKURS LITERACKI
Kl. IV- V
List:
I miejsce:
Natalia Blabuś – Rebielice Szlacheckie
II miejsce:
Oliwia Kazimierczak - Wrzosowa
Wiersz:
I miejsce:
Zuzanna Niedzielska – Konary
II miejsce:
Natalia Blabuś – Rębielice Szlacheckie
III miejsce:
Weronika Ujma – Częstochowa
Krzysztof Zasuń – Janów
Michał Tomza – Słowik
Błażej Dudek - Słowik
Opowiadanie:
I miejsce:
Amelia Domagała - Przyrów
II miejsce:
Piotr Stronk- Wrzosowa
III miejsce:
Adam Woźniak - Wrzosowa
kl VII – VIII
Rozprawka:
I miejsce:
Kornelia Michoń –Pacierzów - za wybitne walory literackie
KONKURS KOMPUTEROWY
Prezentacje
I miejsce:
Julia Piątkowska - Korwinów
II miejsce:
Julia Nuc - Zawisna
Nikola Zahotyniec – Wrzosowa
Daria Sitek - Słowik
III miejsce:
Paweł Sitak - Kusięta
Julia Szymocha - Konary
Grafiki
I miejsce:
Maja Gaworska –Osiny
Amelia Michałowska-Słowik
II miejsce:
Igor Sitek – Słowik
III miejsce:
Wojciech Marek – Słowik
Serdecznie zapraszamy laureatów konkursów na uroczyste posumowanie projektu dn. 24 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 18.00 w kościele parafialnym przy ul. Szkolnej 1.
Serdecznie gratulujemy!!!
Jury w składzie:
Zbigniew Szpruta – nauczyciel języka polskiego
Joanna Zjawiona – nauczyciel plastyki
Milena Gagla - nauczyciel plastyki
grafika:Janusz Koniecki
zamieściła : Iwona Skorupa
Jury w składzie:
Zbigniew Szpruta – nauczyciel języka polskiego
Joanna Zjawiona – nauczyciel plastyki
Milena Gagla - nauczyciel plastyki
grafika:Janusz Koniecki
zamieściła : Iwona Skorupa