logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Przebudowa

    z dnia: 2024-04-02
dróg gminnych.
przebudowaprzebudowa
Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma podpisał umowy na przebudowę dróg gminnych w miejscowości Huta Stara A i Huta Stara B.
Pierwsza z nich dotyczy przebudowy, remontu i nałożenia nowej nakładki asfaltowej na ul. Tkackiej w miejscowości Huta Stara A. Umowa na realizację tego działania została podpisana z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym LARIX sp. z.o.o. z Lublińca. Koszt inwestycji to 546  707 zł. Do przetargu dotyczącego ulicy Tkackiej przystąpiło siedem firm. Wygrało lublinieckie przedsiębiorstwo, które zaproponowało najkorzystniejszą cenę.
          Przebudowie i remontowi zostanie poddana także ulica Jaśminowa w miejscowości Huta Stara B. Droga zostanie wyremontowana. Położona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa.
Do przetargu na wykonanie tego zadania przystąpiło osiem firm. Wyłoniono jedną, która przedstawiła najkorzystniejsza ofertę. Umowa – na kwotę 295 495 zł, została podpisana z firmą OLS.
Powyższe zadania współfinansowane są z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na ul. Jaśminową Gmina Poczesna otrzymała ok. 185 tys. zł, a na ul. Tkacka – ok. 260 tys. zł.
Aneta Nawrot; fot AN
 zam. an
 
przebudowaprzebudowa
przebudowaprzebudowa
przebudowaprzebudowa
przebudowaprzebudowa
przebudowaprzebudowa
przebudowa
przebudowa
przebudowa
przebudowa
przebudowa