logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Spotkanie z autorką

    z dnia: 2023-10-17
W poniedziałek, 16 października, w Gminnym Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej odbyło się spotkanie autorskie z Celiną Walasik.
autorkaautorka
Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma, słuchacze Uniwersytetu III Wieku, czytelnicy, którzy słuchając dzisiejszych opowieści, oczami wyobraźni mogli przenieść się w różne zakątki swojej duszy.
,,Odkrywam siebie na nowo" to pierwsza powieść autorki - optymistyczna i inspirująca z elementami poradnika.
Natomiast niedawno na półkach księgarni ukazała się druga powieść „ Kim naprawdę Jestem”. Powieść o wewnętrznej transformacji i podróży w odkryciu miłości do siebie. W powieści autorka zadaje trzy pytania: Kim jestem? Czego pragnę? Co jest dla mnie ważne?
W swoich książkach autorka uczy czytelników niezwykłej umiejętności doceniania siebie, odkrywania zaskakujących możliwości każdej z nas i wiary we własną sprawczość. Po przeczytaniu książek autorki uświadamiamy sobie, że każdy z nas musi wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć. No i marzyć, bo bez marzeń nasze życie byłoby szare i nudne.
Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in.: jakie są pasje Pani Celiny, jak spędza wolny czas, jakie ma plany pisarskie i nie tylko. Podczas spotkania autorka opowiadała o tym, jak łączy pisarstwo z życiem osobistym. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Na zakończenie tego wyjątkowego wydarzenia wszyscy zainteresowani mogli nabyć książki pani Celiny Walasik wraz z jej autografem. Nie zabrakło braw i wspólnego zdjęcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!
fot; Iwona Skorupa, Krzysztof Szczepanik, Beata Kaszyca

zam, an
 
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorkaautorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka
autorka