logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Stadion w Hucie Starej B

    z dnia: 2023-07-21
Na gminnym obiekcie sportowym "Orlik" w Hucie Starej B zostały zamontowane nowe piłkochwyty oraz zakupione nowe siatki do bramek piłki nożnej .
olimpiaolimpia
Dobre oświetlenie pomaga zawodnikom w grze oraz pozwala kibicom przeżywać sportowe emocje, dlatego zostało zainstalowane nowe, nowoczesne i energooszczędne oświetlenie boiska LED, które zapewni lepsze parametry oświetleniowe boiska, przy jednoczesnej oszczędności na rachunkach za elektryczność i przede wszystkim umożliwi przeprowadzanie treningów również późnym wieczorem. Wiosną na boisku do piłki nożnej została posiana nowa trawa, która jest regularnie nawożona oraz jest systematycznie nawadniania. Dbanie o estetykę obiektu jest bardzo ważne. Obiekt jest utrzymywany w czystości i porządku oraz jest odnawiany. Środki finansowe na zadania pochodzą z budżetu Gminy Poczesna. Dobra współpraca jest podstawą realizacji zadań statutowych oraz spełniania marzeń młodych ludzi.


zam. an
 
olimpiaolimpia
olimpiaolimpia
olimpiaolimpia
olimpia
olimpia
olimpia